O společnosti

Kdo jsme

Jsme specialisté na zastřešení teras a stínění. Naše první zastřešení terasy jsme realizovali pro Hotel Empire v Trnavě na Slovensku. Následující měsíce přinesly několik dalších realizací, se kterými jsme v této práci objevili naši velkou zálibu. Povzbuzen spokojeností našich klientů jsme se rozhodli zastřešení a stínění teras věnovat naplno a založili jsme společnost pekneterasy.sk s.r.o.

Máme přehled na trhu. Díky předchozímu dlouholetému působení v oblasti nákupu pro automobilový průmysl máme bohaté zkušenosti s vyhledáváním dodavatelů, posuzováním kvality výrobků, zpracování a technických řešení. Baví nás chodit po výstavách a veletrzích po celém světě a setkávat se s našimi dodavateli přímo v jejich výrobních halách. To nám umožňuje vybrat pro vás ty nejlepší produkty za dostupnou cenu.

Baví nás realizace. Jsme perfekcionisté. Rádi se vyhrajeme s návrhem, technickými řešeními a detailům. Spolupráce s několika dodavateli a náš podrobný přehled v jejich nabídce nám umožňuje vybrat optimální řešení pro specifické požadavky našich klientů. Do realizaci se pouštíme pouze pokud víme zaručit stoprocentní kvalitu a dlouhodobou spokojenost zákazníka.

 

Co poskytujeme

  • na míru vyrobené exkluzivně zastřešení teras pro rodinné domy, hotely, restaurace
  • různé formy stínění, zejména externí rolety, žaluzie a slunolamy
  • komplexní služby od projektu, přes zaměření až po montáž
  • záruční a pozáruční servis a údržbu

 

Výhradní zastoupení

Jsme jediným a výhradním importérem zastřešení teras a stínění pro společnosti Pergola, Tensaform, Libar a Metaform na Slovensku.

O společnosti