Parametry

Luxusní hliníková lamelová pergola zajišťuje zastřešení, stínění a regulovanou ventilaci vaší terasy. Konstrukce je navržena v minimalistickém designu s plochou střechou a pravými úhly.
Pergola je vyrobená z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli, čím je garantovaná jednak odolnost vůči vnějším vlivům počasí a korozi, ale i velmi dlouhá životnost pergoly.

Lamelová
Slunce

Díky otočným lamelám umožňuje Alaris regulaci teploty a intenzity slunečního záření. Jemně pootevřenými lamelami odvádí teplý vzduch pryč, díky čemu zůstává vaše terasa příjemně chladná i přes letní horka.

Lamelová
Dážď

Při úplném uzavření lamel pergola díky důmyslnému tvaru střešních profilů spolehlivě ochrání před deštěm. Voda z lamel je odváděna do obvodového profilu a následně přes nosní sloup pryč.

Lamelová
Sníh

Lamely modelu Alaris mají vysokou nosnost a nedělá jim problém ani větší sněhová pokrývka. Konkrétní zátěž závisí od velikosti pergoly a délky lamel, orientačně se pohybuje kolem 60 až 90 kg/m2.

Lamelová
Vítr

Pergola Alaris díky své robustní konstrukci a pevným hliníkovým lamelám s uzavřeným profilem výtečně odolává i silným nárazům větru.

Lamelová
Světlo

Pergolu je možné doplnit o integrované LED osvětlení, které je podobně jako motorizace pergoly ovládané dálkovým ovládáním.

Elektrický

Lamely se naklápějí mechanicky pomocí elektromotoru ELERO s pomocí dálkového ovládání. Model je možné integrovat se SAMRT-HOME systémy.

Barvy

Barva konstrukce a lamel je volitelná dle vzorníku RAL. Existuje také možnost provedení v nebarevném eloxovaném hliníku. Standardní barvy jsou antracitová (RAL 7016), světle šedá (RAL 7035), bílá (RAL 9010) a hliníkově bílá (RAL 9006)

Detail

Pergolu Alaris je možné doplnit o externí rolety, např. Roletix, vhodné pro boční stínění před sluncem, deštěm, větrem, ale i pro vytvoření pocitu soukromí.

Pergolu Alaris je možné také doplnit posuvným skleným systémem VG17, nebo Panoraview a tímto spůsobem jí změnit na zimní zahradu.

Další informace