Parametry

Shadeone je elegantní sluneční plachta Rakouského výrobce Shadesign. Jednoduchý, do detailu promyšlený systém rolování zachovává všechny výhody tradičních slunečních plachet při nižší ceně a tedy výborném poměru mezi cenou a funkčností.

Široká variabilita uchycení umožňuje i montáž do stávajících konstrukcí a kombinování více slunečních plachet.

Shadesign Shadeone
Slunce

Odolná plachta vám zabezpečí ochranu před pálivými paprsky slunce a rolovací mechanismus vám kdykoliv umožní si terasu opět prozářit sluncem. Nastavitelné uchycení umožňuje měnit sklon plachty a poskytuje stín i při vycházejícím nebo zapadajícím slunci.

Shadesign Shadeone
Dážď

Shadeone je vhodnou ochranou i před deštěm, při minimálním sklonu osm stupňů voda z plachty průběžně odtéká, bez vytváření vodního vaku.

Shadesign Shadeone
Manuální

Sluneční plachty Shadeone disponují manuálním rolovacím mechanismem, který umožnuje plachtu bez námahy během pár sekund roztáhnout nebo srolovat. Lepší než systém popisovat je prohlédnout si přiložené video nebo přímo plachtu u nás.

Shadesign Shadeone
Barvy

Konstrukce systému plachet Shadeone je vyrobena z nerezové oceli. Na výběru je šest barev plachty, bílá, béžová, šedá, stříbrná, žlutá a bordó.

Detail

Shadesign Shadeone

Plachty Shadeone poskytují ochranu před sluncem i deštěm. Jsou krásné samostatně ale výborně se hodí do stávajících konstrukcí, které je třeba doplnit o stínění, ať už jde o dřevěné pergoly nebo prosklené zimní zahrady.

 

Demontáž plachty na zimní období není nutná, plachtu je ideálně chránit srolováním a zabalením do na míru vyrobeného vaku.

Další informace