Parametry

Exkluzivní a odolná pergola se zatahovacími lamelami poskytuje dokonalou ochranu před sluncem, deštěm i sněhem. Pootevřené lamely zajišťují stínění a zároveň regulovanou ventilaci, čímž zabraňují přehřívání vaší terasy.

Metaform Persa
Slunce

Díky stahovacím a naklápěcím lamelám umožňuje Persie regulovat intenzitu pronikání slunečního záření na terasu přesně podle vašich představ. Ponecháte-li lamely jemně pootevřené, přirozená cirkulaci odvádí teplý vzduch pryč a vaše terasa zůstane v příjemném chládku.

Metaform Persa
Dážď

Při úplném uzavření lamel je pergola díky sklonu a propracovanému profilu lamel voděodolná. Volitelně může být model Persie doplněn o přední hliníkový žlab, který vodu zachytí a odvede přes nosný sloup na trávník nebo do kanalizace.

Metaform Persa
Sníh

Lamely modelu Persil mají díky uzavřenému profilu vysokou nosnost a nedělá jim problém ani větší sněhová pokrývka. Konkrétní zátěž záleží od velikosti pergoly a délky lamel, ale orientačně jde o 40 až 400 kg/m2.

Metaform Persa
Vítr

Uzavřený tvar profilů umožňuje vysokou odolnost vůči větru.

Metaform Persa
Světlo

Model nemá integrované LED osvětlení, ale na přání je možná instalace LED osvětlení i po stranách profilů.

Metaform Persa
Elektrický

Lamely se zatahují a nakládají mechanicky pomocí elektromotoru SOMFY a dálkového ovladače. Model je možné bez problémů integrovat se SMART-HOME systémy.

Metaform Persa
Barvy

Barva konstrukce a lamel je volitelná ze vzorníku RAL. Standardní barvy jsou bílá (RAL 9016) a béžová (RAL 1013).

Detail

Metaform Persa

Pergolu Persie je možné doplnit o externí rolety, např. iZipscreen, vhodné pro boční stínění před sluncem, deštěm, větrem, ale také pro vytvoření většího soukromí.

Pergolu Persie je možné doplnit posuvným skleněným systémem ViewGlass nebo Panoraview, a takto ji přeměnit na zimní zahradu.

Další informace