Parametry

Model Arc vychází z modelu Pergola Flat, ale narozdíl od tohoto modelu nabízí klientovi zajímavou obloukovou střechu. Tento model je ideální pro restaurace a hotely. Umožňuje vytváření zajímavých řešení při samonosné konstrukci. Odolná hliníková konstrukce zaručí vaši pohodu a bezstarosnost v každém počasí.

Pergola Arc
Slunce

Odolný kanvas z PVC vám zajistí ochranu před silnými slunečními paprsky během horkých letních měsíců. Posuvný zatahovací mechanismus vám kdykoliv umožní si terasu a interiér prozářit sluncem.

Pergola Arc
Dážď

Voděodolný kanvas zajistí spolehlivou ochranu před deštěm a integrovaný systém odvede vodu na trávník nebo do kanalizace. Pro správnou funkčnost vyžaduje model instalaci se 7 a více stupňovým sklonem střechy.

Pergola Arc
Sníh

Model Arc dokáže zajistit i ochranu před sněhem. Větší sněhová pokrývka však již představuje problém a konve je třeba zatáhnout, nebo terasu pro celoroční využití vyhřívat.

Pergola Arc
Vítr

Pergola Arc se díky své robustní konstrukci vyznačuje extrémní odolností vůči silnému větru. Výrobce testoval model ve větru do 117 km/h.

Pergola Arc
Světlo

Pergolu je možné doplnit o integrované LED osvětlení, které je stejně jako motor pergoly ovládané dálkovým ovládáním.

Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháněn elektromotorem SOMFY, ovládaným dálkovým ovládáním. Model je snadno se integruje se SMART-HOME systémy.

Barvy

Barva konstrukce je volitelná ze vzorníku RAL. Barva PVC kanvasu je standardně volitelná ze dvou základních barev - šedé a vanilkové. Za příplatek je možné vybrat kteroukoli barvu z nabídky výrobce kanvasu Serge Ferrari.

Detail

Pergola Arc

Pergolu Arc je možné doplnit o externí rolety, např. iZipscreen, vhodné pro boční stínění před sluncem, deštěm, větrem, ale také pro vytvoření soukromí.

Pergolu Arc je možné doplnit posuvným skleněným systémem VG17 nebo Panoraview, a takto ji přeměnit na zimní zahradu.

Další informace