Parametry

Svým čistým designem se hodí téměř ke každému domu a na každou terasu. Odolná hliníková konstrukce zaručí vaši pohodu a bezstarosnost v každém počasí.

Pergola Avangarde
Slunce

Odolný kanvas z PVC zajišťuje vynikající ochranu před sluncem. Posuvný zatahovací mechanismus vám kdykoli umožní chránit terasu před silnými slunečními paprsky během horkých letních měsíců, nebo naopak si terasu a interiér prozářit sluncem během chladnějších dní v roce.

Pergola Avangarde
Dážď

Voděodolný kanvas zajistí spolehlivou ochranu před deštěm a integrovaný systém odvede vodu na trávník nebo do kanalizace. Pro správnou funkčnost odvodnění pergoly vyžaduje model instalaci se 7 stupňovým sklonem střechy.

Pergola Avangarde
Sníh

Model Flat dokáže zajistit i ochranu před sněhem, avšak při větší sněhové pokrývce hrozí riziko roztržení kanvasu. Je proto nezbytné pergolu při silném sněžení zatáhnout nebo terasu pro celoroční využití vyhřívat.

Pergola Avangarde
Vítr

Pergola Flat se díky své robustní konstrukci vyznačuje extrémní odolností vůči silnému větru. Výrobce testoval model ve větru do 117 km/h.

Pergola Avangarde
Světlo

Pergolu je možné doplnit o integrované LED osvětlení, které je stejně jako motor pergoly ovládané dálkovým ovládáním.

Elektrický

Posuvný systém pergoly je poháněn elektromotorem SOMFY. Ovládaný je dálkovým ovládáním. Model je snadno integrovatelný se SMART-HOME systémy.

Pergola Avangarde
Barvy

Barva konstrukce je volitelná ze vzorníku RAL. Barva PVC kanvasu je standardně volitelná ze dvou základních barev - šedé a vanilkové. Za příplatek je možné vybrat kteroukoliv barvu z nabídky výrobce kanvasu Serge Ferrari.

Detail

Pergola Avangarde

Pergolu Flat je možné doplnit o externí rolety, např. iZipscreen, vhodné pro boční stínění před sluncem, deštěm, větrem, ale také pro vytvoření většího soukromí.

Pergolu Flat je možné doplnit posuvným skleněným systémem VG17 nebo Panoraview a takto ji přeměnit na zimní zahradu.

Další informace