Parametry

Venkovní stínící rolety s propracovaným systémem vedení kanvasu (polyesterové vlákno s nanesenou vrstvou PVC) v bočních profilech s vysokou odolností proti větru. Jejich hlavním úkolem je stínící funkce.

iZipscreen vám zaručeně prodlouží pobyt venku a vaši terasu změní na útulnoý vnější pokoj, který vás bude dokonale chránit před bočními nárazy deště, větru, před nepříjemným hmyzem, nebo pohledy zvědavých sousedů.

iZipscreen je vynikající funkční a zároveň designový doplněk k vaší pergole.

iZipscreen
Slunce

Odolný kanvas vám zajistí ochranu před pálivými paprsky slunce. Na výběr jsou různé typy kanvasu, lišící se zejména propustností světla. Záleží jen na vašem výběru a preferencích. Posuvný zatahovací mechanismus vám kdykoliv umožní si terasu či interiér opět prozářit sluncem.

iZipscreen
Dážď

Voděodolný kanvas zajistí spolehlivou ochranu před deštěm. Voda stéká po povrchu a celková vlhkost se nedostává do struktury kanvasu, jak to bývá u klasických plachet a markýzh.

iZipscreen
Sníh

Systém je odolný i vůči sněžení. Omezením může být případný led vytvořen na povrchu kanvasu. Tehdy je třeba nechat led rozpustit, a systém je opět bez jakýchkoliv problémů plně funkční.

iZipscreen
Vítr

Systém se díky své sofistikované konstrukci vyznačuje extrémní odolností vůči silnému větru, přičemž zůstává velmi tichý. Kanvas je po krajích svařen se zipem a ten je veden v profilech, takže i při silném větru zůstávají rolety tiché a odolné.

iZipscreen
Elektrický

Roleta je poháněna elektromotorem SOMFY, ovládaným dálkovým ovládáním. Model je integrovatelný se SMART-HOME systémy.

Barvy

Barva konstrukce je volitelná ze vzorníku RAL. Barva PVC kanvasu je volitelná dle aktuálního vzorníku. Za příplatek je možné vybrat kteroukoli barvu z nabídky výrobce kanvasu Serge Ferrari.

Další informace