Parametry

Sunparadise ViewGlass je lehký, bezrámový plně posuvný skleněný systém poskytující neomezené výhledy. ViewGlass se pro svou jednoduchost a čistý design hodí prakticky ke každé budově.

Sunparadise ViewGlass
Teplota

Skleněný systém ViewGlass, využívající plně glazované sklo, se vyznačuje vysokou odolností vůči jakémukoliv poškození. Sklo chrání vaši terasu nebo balkon před nepříznivým vlivem počasí, přičemž zajišťuje plnohodnotný a ničím nerušený výhled. Systém je možné doplnit o jemné štětinky, které utěsní jednotlivé díly a omezí průtok vzduchu a případného prachu mezi panely.

Protože systém ViewGlass využívá pouze jednovrtsvové sklo, není vhodný pro uzavírání prostor, kde se předpokládá celoroční využijte a vytápění během zimy.

Sunparadise ViewGlass
Modularita

Systém ViewGlass má vysokou modularitu a je možné jej flexibilně přizpůsobit zvolenému prostoru a požadavkům klienta. Sytém vychází z 2 až 6 kolejnicové vodicí lišty, kterou je možné zapustit do podlahy. Na vodicí lištu se přidávají skleněné panely až do váhy 70 kg a maximální výšky 260 cm. Systém je možné dovybavit kováním a zamykacím systémem s možností otevírání ze strany nebo ze středu. Systém je dále možné dovybavit aretováním, které zamezí aby se panel dostal do nežádoucí polohy.

Sunparadise ViewGlass
Barvy

Vodící a kotvící lišty systému ViewGlass je možné vyhotovit v kterékoliv barvě ze vzorníku RAL. Výrobce nabízí 14 standardních barev, ostatní barvy jsou za příplatek. U mnoha instalacích je však možné vodící a kotvící lišty skoro úplně zapustit a člověk barvu těchto komponentů prakticky nevnímá.

Detail

Sunparadise ViewGlass

Systém je možné využít na terasách a balkonech, výborně se hodí k pergolám, ale i na uzavření již existujícího prostoru.

Další informace